Variklių remontas

Lengvųjų automobilių, džipų – visureigių, mikroautobusų variklių remontas. Mūsų įmonės profesionalai atliks variklio remonto darbus kokybiškai ir už prieinamą kainą.

Šie prietaisai padeda atlikti darba kokybiškai ir greitai:

TWG3810 Cilindrų galvutės sandarumo tikrinimo komplektas

Pompa skirta dyzelinių purkštukų tikrinimui. 

Gana dažnas dyzelinių variklių gedimas yra galvutės nesandarumas. Požymiai, pagal kuriuos galima nustatyti šį gedimą yra:

Variklių remontas:

Variklio galvutės remontas:

Variklio galvutės defektai atsiranda blogai eksploatuojant automobilį. Dažniausiai pasitaikantis scenarijus yra toks: ilgai nekeičiamas arba pakeičiamas blogu aušinimo skystis. Dėl to sugenda aušinimo skysčio siurblys, korozija sugadina aliuminines variklio dalis, sutrinka variklio aušinimas, variklis perkaista. Perkaitinus variklį galvutė arba įtrūksta, arba susikreivina. Tikriausiai supratot, kad norint išvengti tokių bėdų, reikia laiku keisti aušinimo skystį, pilti tik tokiems varikliams rekomenduojamą, stebėti skysčio lygį aušinimo sistemoje, sekti variklio temperatūros prietaiso parodymus varikliui dirbant, vengti ilgalaikio maksimalaus variklio apkrovimo. Na, bet jeigu jau taip atsitiko,  kad gedimas atsirado, ir jį suremontuoti turit sąlygas ir norą patys, tai pasidalinsiu savo patirtimi.

Adresas

Frenkelių g. 24, Šiauliai

Darbo laikas

I-V - 08:00 - 18:00
VI - 08:00 - 14:00

Registracija

+370 6085 2785